Place zabaw


Plac zabaw jest doskonały do zabawy dla młodszych i starszych dzieci. Jest to idealne miejsce do rozwoju poprzez zabawę na świeżym powietrzu. Jego elementy tj. huśtawki, zjeżdżalnie, liny do wspinania, ścianki wspinaczkowe oraz piaskownica dostarczają dzieciom wielu atrakcji, a przede wszystkim pozwalają na zabawę przez długie godziny.

W naszej ofercie są różne rodzaje placów zabaw. Różnią się one m.in. wielkością, złożonością konstrukcji, liczbą elementów. Dostosowując się do potrzeb klienta pomagamy wybierać dla każdego najlepszą opcję . Wytwarzamy również nowe wzory placów zabaw na indywidualne zamówienie w zależności od wizji zamawiającego i możliwości konstrukcyjnych np. w kształcie okrętu itp.

Dbamy o to, by nasze produkty, były bezpieczne dla dzieci, używamy w tym celu wysokiej jakości produktów i materiałów. Solidnie łączymy elementy ze sobą oraz sprawdzamy ich wytrzymałość.

Do wyrobu placów zabaw najczęściej używamy drewna sosnowego, odpowiednio zaimpregnowanego wysokiej jakości impregnatem, który nadaje odpowiedni kolor oraz znacznie przedłuża trwałość produktu czyniąc go odpornym na warunki atmosferyczne oraz szkodniki.